Ale Bajka - warsztatowo, zabawowo, kulturalnie

piątek, 31 maja 2019
Zdjęcie przedstawiające: Ale Bajka - warsztatowo, zabawowo, kulturalnie

Fundacja Excalibur 31 maja 2019 roku podczas Opolskiej Nocy Kultury zaprosiła:

• na warsztaty teatralne - które prowadziliśmy w godz. 16:00, 17:00 i 18:00
  • do udziału w grze wzorowanej na pokoju zagadek - od godz. 17:00 do 20:30
  • oraz na spektakl teatru cieni - godz. 21:00

Wszystkie atrakcje przygotowaliśmy dla Państwa nieodpłatnie!

Zapraszamy do relacji z realizacji zadania.

• Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, opiekunami o godzinie 16:00, 17:00 lub o 18:00 na warsztaty teatralne.

W czasie zajęć inspirując się muzyką Stanisława Moniuszki wspólnie stworzymy lalki teatralne, które uczestnicy po zajęciach zabiorą ze sobą.

Niezbędne materiały do warsztatów zapewniamy. W każdych, trwających godzinę warsztatach może uczestniczyć 20 osób, decyduje kolejność przybycia na zajęcia

• Gra wzorowana na pokoju zagadek rozpocznie się o godzinie 17:00. Wypełnione karty do gry będzie można wrzucać do urny tylko do godziny 20:30.

Po spektaklu przeprowadzimy publiczne losowanie nagrody z pośród kart wrzuconych przez uczestników do urny.

• Na spektakl teatru cieni przygotowanego do uwertury koncertowej Stanisława Moniuszki pt. "Bajka" zapraszamy o godzinie 21:00

Wszystkich bardzo serdecznie zapraszamy!

Gdzie?

Namiot warsztatowy rozstawiony przy murach obronnych miasta Opola, w pobliżu Katedry, przy ul. Księdza Baldego.

Projekt Fundacji Excalibur pn. "Ale Bajka - warsztatowo, zabawowo, kulturalnie" finansowany jest ze środków Urzędu Miasta Opola.