Zbudujmy hotele dla pszczół - wakacyjne warsztaty dla dzieci

Zdjęcie przedstawiające: Zbudujmy hotele dla pszczół - wakacyjne warsztaty dla dzieci

W wakacje 2019 roku uczestnicy warsztatów dowiedzą się o ważnej roli owadów zapylających oraz pod opieką instruktora zbudują hotele dla pszczół.

Na warsztaty zapraszamy uczniów szkół podstawowych pozostających na wakacjach w mieście Opolu.
Celem warsztatów organizowanych pn. "Zbudujmy hotele dla pszczół - wakacyjne warsztaty dla dzieci" jest ochrona przyrody i poszerzanie wiedzy o znaczeniu owadów w życiu człowieka oraz zbudowanie hoteli dla pszczół, które zostaną ustawione na miejskich skwerach i rabatach.
Warsztaty będą prowadzone BEZPŁATNIE. Obowiązują zapisy!
Zajęcia prowadzone będą w namiocie warsztatowym - bez względu na warunki atmosferyczne.
Terminy spotkań warsztatowych:
- 25.06.2019 r. - brak wolnych miejsc!
- 30.07.2019 r.
- 06.08.2019 r.
- 13.08.2019 r.
- 20.08.2019 r.
Zapisy przyjmujemy pod nr telefonu +48 661 085 756 lub e-mail: biuro@fundacjaexcalibur.pl - do wyczerpania miejsc.

Media o projekcie:
Radio Opole
TVP 3 Opole

11 listopada 2018 uczestniczyliśmy w gali Fundacja Santander Bank Polska 2018, która odbyła się w Teatr Muzyczny Capitol w Warszawie.

Zostaliśmy tam zaproszeni jako laureaci konkursu grantowego "Tu mieszkam, tu zmieniam".

Jesteśmy dumni, ponieważ z 774 wniosków, które napłynęły z całej Polski 121 zostało nagrodzonych, w tym tylko 3 z województwa opolskiego.

Dziękujemy Fundacji Santander za docenienie naszego projektu oraz grant, dzięki któremu będziemy mogli go zrealizować.

Projekt dofinansowany ze środków Fundacji Santander Bank Polska
w ramach konkursu grantowego Tu Mieszkam, Tu Zmieniam